Fundacja Polskiego Państwa Podziemnego

OVERVIEW

The web page fundacja-ppp.pl currently has an average traffic ranking of zero (the smaller the more users). We have examined zero pages inside the site fundacja-ppp.pl and found sixty-four websites interfacing with fundacja-ppp.pl.

FUNDACJA-PPP.PL TRAFFIC

The web page fundacja-ppp.pl has seen diverging amounts of traffic all through the year.
Traffic for fundacja-ppp.pl

Traffic ranking (by month) for fundacja-ppp.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacja-ppp.pl

AKTUALNOŚCI - ŚWIATOWY ZWIĄZEK ŻOŁNIERZY ARMII KRAJOWEJ

Muzeum Armii Krajowej w Krakowie. Stowarzyszenie Pamięci Powstania Warszawskiego 1944. Poznaj Bohaterów - wersja beta. 1 Drużyna Samodzielnego Plutonu Dywersyjno Bojowego 12 p.

Strona Główna

150 rocznica urodzin Marszałka Józefa Piłsudskiego. Włodzimierz Suleja pisze o nim. Jako o mężu stanu, dr Danuta Jastrzębska-Golonka o tym, jak ukazywano postać. Marszałka w edukacji polonistycznej dwudziestolecia, a prof. O symbolach i odznaczeniach w Armii Krajowej w czasie i po II. artykuły dr Andrzeja Chmielarza, prof. Numer czerwcowy Biuletynu Informacyjnego poświęcony.

Wprowadzenie

Łatwiej poprawić życiorys niż życie - Cyprian Czernik. pracownik naukowo-dydaktyczny na Wydziale Cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej. W latach 1995 - 1998 dyrektor Centrum Informatyki CIECH S.

Odwet - Jędrusie - Start

Telewizyjny Słownik Biograficzny - Władysław Jasiński. Trzy lekcje o Prawie do Broni. Lulajże Jezuniu na polskiej ziemi, wydanie II. Wyrok na Reslerze i Rüpercie. Praca wywiadu Obwodu AK Sandomierz. Dzięki zgodzie płk dr Mieczysława Korczaka.

Stowarzyszenie Łagierników Żołnierzy Armii Krajowej

Zbliża się jubileuszowy XXX Międzynarodowy Zjazd Stowarzyszenia Łagierników Żołnierzy Armii Krajowej w Augustowie. Wakacyjne obozy Legion Camp 2015 w lipcu i sierpniu z metodą szkolenia Coerver Coaching wraz z badaniami biomechanicznymi dla AFK Legionu i zawodników z innych klubów warszawskich. Wystartował kolejny obóz dla dzieci z Białorusi.

Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA

PKO Bieg Charytatywny pobiegnijmy razem dla dzieci. PKO Bank Polski zaprasza na ogólnopolski bieg sztafetowy, który pod hasłem Pomagajmy z każdym krokiem wystartuje 19 września. Akcja rozegra się równocześnie na 12 stadionach w całej Polsce. Zarejestruj swoją drużynę i przyłącz się do biegu każde okrążenie to jeden obiad dla dziecka.

Związek Strzelecki Strzelec OSW Komenda Główna

Jesteśmy organizacją pozarządową współpracującą z Ministerstwem Obrony Narodowej i Strażą Graniczną. Naszym celem jest działanie na rzecz niepodległości i przygotowywanie młodzieży do służby w formacjach mundurowych Rzeczypospolitej Polskiej. Odsłonięcie pomnika Marszałka Piłsudskiego w Gdyni. Wyróżnienie MON na forum organizacji pozarządowych. Premiera filmu 1920 Bitwa Warszawska.

Stowarzyszenie Pamięć i Nadzieja - News

Wpłaty na działalność statutową, należy kierować. Na konto bankowe Stowarzyszenia 56 1060 0076 0000 3200 0133 8976. Siedziba Stowarzyszenia 22-100 Chełm Pl. JEŻELI MY ZAPOMNIMY O NICH.

Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Szczecin

Witamy na stronie internetowej Okręgu Szczecin Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej. Z inicjatywy kilkorga żołnierzy AK, w dniu 28. 1981 założono w Szczecinie, jako pierwszy,. A potem w dniu 13. Klub Żołnierzy Kresowych Armii Krajowej. Którego prezesem został wybrany płk. Józef Roman pseudonim Ziuk . W roku 1990 Stowarzyszenie to zostało przekształcone w.

WHAT DOES FUNDACJA-PPP.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacja-ppp.pl Mobile Screenshot of fundacja-ppp.pl Tablet Screenshot of fundacja-ppp.pl

FUNDACJA-PPP.PL SERVER

Our parsers detected that a lone page on fundacja-ppp.pl took one thousand two hundred and fifty milliseconds to download. I could not observe a SSL certificate, so therefore I consider this site not secure.
77.55.80.213

We caught that this website is employing the Apache/2 operating system.

Fundacja Polskiego Państwa Podziemnego

PARSED CONTENT

The web page fundacja-ppp.pl has the following on the homepage, "Podsumowanie II edycji Patriotycznej Gry Komunikacyjnej." We saw that the website also said " Polskie Państwo Podziemne - kompendium." It also said " Repozytorium AK - Filmy fabularne. Repozytorium AK - Książki elektroniczne. Repozytorium AK - Filmy dokumentalne. Żołnierze polscy zawiesili na Dworze Artusa w Gdańsku biało-czerwony sztandar. Odwiedza nas 79 gości oraz0 użytkowników." The header had uptime as the highest ranking optimized keyword.

ANALYZE SUBSEQUENT WEBSITES

Fundacja Gospodarcza Pro Europa Szkolenia na miarę

Polska i Grecja gościnne, jak zawsze! Kształcenie zawodowe w obszarze usług pielęgnacyjno-opiekuńczych. Kształcenie i szkolenie osób bezrobotnych przez służby zatrudnienia. Polska i Grecja gościnne, jak zawsze! Kształcenie zawodowe w obszarze usług pielęgnacyjno-opiekuńczych. Kształcenie i szkolenie osób bezrobotnych przez służby zatrudnienia. SZKOLENIA I KURSY PROJEKTY UE INNOWACJE.

Fundacja Pomocy Samotnym Matkom w Toruniu - SmodCMS

Cele, zadania i zakres działalności. Programy ze środków Województwa Kujawsko-Pomorskie. Bardzo serdecznie dziękujemy za dotychczasowe wsparcie naszej Fundacji. Za wsparcie prowadzonej przez Fundację. Na rzecz dzieci uczęszczajacych do świetlicy Dzieciom Starówki. W Toruniu, przy ul.

Fundacja SalusStrona główna

Witamy na stronie Fundacj Sąsiedzi

Żebym rozumiał innych ludzi inne języki inne cierpienia. Witamy na stronie Fundacji Sąsiedzi. Wszelkie informacje uzyskają Państwo w dziale Targi Książki.